Szkolenia szyte na miarę

Szkolenie "Prawo w gabinecie linergisty"

Szkolenie "Prawo w gabinecie linergisty"

Właściwa znajomość prawa znacznie ułatwia funkcjonowanie, a tym bardziej w branży makijażu permanentnego. Panel prawny do tej pory  prowadziliśmy wyłącznie w ramach Szkoły Trenerów. W odpowiedzi na liczne zapytania i sugestie zpostanowliśłmy udostępnić szkolenie w formule otwartej. 

Program szkolenia obejmuje poniższe tematy.

RODO
Ktoś powie, wystarczy kupić gotowy pakiet w internecie. Otóż nie! Każda działalność jest inna. Wszystko zależy od indywidualnych warunków i organizacji danej firmy.

Jakich Klientów obsługujemy, jakimi danymi zarządzamy, komu powierzamy dane osobowe.

Szkolenie zostało zaprojektowane w taki sposób, by odpowiedzieć na indywidualne zapotrzebowanie każdej z Was i stworzyć dokumentację szytą na miarę Waszych potrzeb.

RODO to nie tylko odpowiednio przygotowana ankieta dla klienta wraz z informacją, że administrujemy jego danymi osobowymi. To również cała "sterta" dokumentów, komunikatów elektronicznych oraz procedur, które w przypadku kontroli tworzą jeden spójny zbiór zasad.

MAKIJAŻ PERMANENTNY W ŚWIETLE PRAWA

Delikatna kwestia dotycząca kwalifikacji nas specjalistów od makijażu permanentnego jako artystów czy jednak odtwórców. Prawa autorskie do zdjęć, wizerunek klienta i możliwość jego wykorzystania i wreszcie odpowiedzialność wobec klienta w ramach wykonywanej usługi. Jak bronić się przed nieuczciwym klientem. Jak zabezpieczać interesy własnych firm.

Zapraszamy serdecznie!
Szkolenie prowadzi Joanna Mańkowska.

Informacje i zapisy Sylwia Strojek
+48 507 406 886