mikropigmentacja skóry głowy

Mikropigmentacja skóry głowy

Zabieg mikropigmentacji skóry głowy hover

Mikropigmentacja skóry głowy

Mikropigmentacja skóry głowy metodą Mikro Hair to projekt skierowany do wszystkich osób borykających się z problemem łysienia. Zabiegi mikropigmentacji skóry głowy zostały opracowane zarówno jako procedura kosmetyczna dla kobiet i mężczyzn cierpiących na wszelkiego rodzaju wypadanie włosów (androgenowe, plackowate, bliznowaciejace etc.), jak i procedura medyczna pomagająca ukryć blizny, oparzenia i znamiona.

To innowacyjna metoda polegająca na ukryciu łysienia poprzez stworzenie doskonałej imitacji ogolonej głowy lub optycznego zagęszczenia naturalnych dłuższych włosów. Jako pierwsza w Polsce Zabieg mikropigmentacji skóry głowy zaczęła wykonywać Agnieszka Zapała. Opracowana przez nią metoda mikropigmentacji to najbardziej naturalna pigmentacja. Ponieważ zabieg mikropigmnettacji wykonujemy już ponad 10 lat, to można powiedzięć, że mikropigmentacja skóry głowy nie ma dla nas tajemnic. Ze względu na wieloletnie doświadczenie efekt zabiegu mikropigmentacji jest w pełni bezpieczny. Bezpieczeństwo zabiegu zapewnia właściwa technika, właściwa głebokość pigmentacji oraz odpowiednie pigmenty. Dzięki temu w pełni kontrolujemy pigment w skórze, co zapobiega zmianie koloru, tak powszechnego podczas wielu zabiegów mikropigmentacji skóry głowy.

Projekt pomocy osobom borykającym się z łysieniem obejmuje również prowadzenie specjalistycznych szkoleń z zakresu mikropigmentacji skóry głowy.

Więcej informacji na temat mikropigmentacji skóry głowy można znaleść na stronie Mikro Hair