Urządzenia

Oferowane przez nas urządzenia do makijażu permanentnego  są najwyższej jakości. Pozytwyne opinnie o naszych urządzeniach sa autorstwa zarówno początkujących jak i zaawansowanych linergistów.  Makijaż permanentny wymaga niezwykłej precyzji: zarówno dłoni jak i urządzenie. Dlatego też uważamy, że największą inwestycją powinno być szkolenie, które odpowiednio przygotuje do wykonania makijażu. Jednocześnie należy korzystać z urządzenia o takiej klasie, która umożliwi wykonanie zabiegu na najwyższym poziomie.

Jesteśmy firmą, która skupia się na szkoleniu i nie wymaga zakupu naszego urządzenia. Pragniemy jednak zaznaczyć, że do wykonania makijażu nie wszystkie urządzenia są odpowiednie. Osobiście preferujemy niemiecką jakość i precyzję bazującą na pojedynczej igle. W ofercie posiadamy najwyższej jakości sprzęt produkcji niemieckiej. Preferujemy pracę pojedynczą igłą, która jest najmniej obciążająca dla skóry i pozwala uzyskać najlepszy efekt w najkrótszym czasie.

Oferujemy urządzenie specjalnie zaprojektowane dla Naturalny Permanentny, które dedykowane jest najbardziej wymagającym linergistkom. Oferujemy profesjonalny serwis od naszych urządzeń. Nasz serwis cieszy sie najlepszymi na rynku opiniami.

Soft Liner Naturalny Permanentny