Szkolenia uzupełniające

O nas

Naturalny Permanentny to projekt, którego celem jest wydobywanie naturalnego piękna w sposób subtelny. Poprzez delikatne pigmentacje pragniemy udoskonalać naturę, a nie jej zaprzeczać. Chcemy promować subtelne, delikatne makijaże, w przeciwieństwie do wyrazistych i bardzo przykuwających wzrok.

Swoją misję realizujemy poprzez zabiegi i szkolenia z makijażu permanentnego. W naszym Centrum Mikropigmentacji świadczymy najwyższej jakości usługi z zakresu makijażu permanentnego, mikropigmnetacji medycznej oraz mikropigmentacji skóry głowy.

Naturalny Permanentny to również autorski sposób kształcenia tych, którzy widzą lub chcą postrzegać mikropigmentację w sposób do nas podobny. Nasz sposób dzielenia się wiedzą wynika z wielu lat prowadzenia szkoleń i jest ciągle udoskonalany, tak aby maksymalnie pomóc naszym kursantom. Nie skupiamy się na prowadzeniu marketingu internetowego, na chwaleniu się na forach. Skupiamy się na pracy, z której efektami możecie się zapoznać poprzez zobaczenie naszych prac, poprzez odwiedzenie nas, poprzez grono naszych Kursantów, którzy rozsiani są po Polsce, Europie, Ameryce Północnej, a nawet Ameryce Południowej.

Realizacja projektu Naturalny Permanentny nie byłaby możliwa bez zaangażowania całego Zespołu, który pracuje nad jakością oferowanych przez nas usług. Niezwykle ważna jest dla nas atmosfera w jakiej nasi Klienci spędzają u nas czas i sposób w jaki są traktowani w czasie długoterminowej współpracy.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług!  

Agnieszka Zapała

Agnieszka Zapała

Międzynarodowy trener, właścicielka klinki Mikro Hair, pierwsza w Polsce, jedna z pierwszych na świecie wprowadziła metodę mikropigmentacji skóry głowy. Prekursorka mikropigmentacji brodawki piersiowej, inicjator projektu Motyle Świadomości.
Dariusz Kasprzyk ekspert marketingu

Dariusz Kasprzyk

Ekspert marketingu, w branży od 20 lat. Skutecznie wprowadzał na rynek wiele produktów i marek, między innymi Naturalny Permanentny, Mikro Hair. Specjalizuje się w kreowaniu i pozycjonowaniu marek oraz marketingu internetowym.
Aneta Czerwonka

Aneta Czerwonka

Zarządza sprzedażą i obsługą klienta