Roczna Szkoła Mikropigmentacji

Roczna Szkoła Makijażu Permanentnego

Roczna Szkoła Makijażu Permanentnego

Dosyć długo czekaliśmy z otwarciem rocznej szkoły mikropigmentacji. Bardzo starannie przygotowywaliśmy się aby zaoferować najwyższą jakość. Szkoła skierowana jest dla najbardziej wymagających kursantów, którzy cenią jakość, i którzy pragną zdobyć umiejętności praktyczne z zakresu mikropigmentacji, ale w sposób pogłębiony.

Chcemy wyjść naprzeciw tym, którzy chcą się nauczyć i w miarę w pełni zrozumieć mikropigmentację, aby uniknęli problemu który jest bardzo powszechny na rynku. Tym powszechnym problem jest zjawisko polegające na tym, że osoby po kilkudniowych kursach nie wykonują właściwe pigmentacji lub nie wykonują jej wcale, gdyż nabyta przez nich wiedza jest niewystarczająca lub niekiedy błędna.

W ramach programu Rocznej Szkoły Makijażu Permanentnego skupiamy się na praktycznym doskonaleniu umiejętności z zakresu podstawowych i zaawansowanych technik pigmentacji brwi, powiek i ust. Pracujemy głównie na modelkach. Celem szkoły jest nie tylko nauka jak wykonać perfekcyjny makijaż, ale jak wykonać go na różnych rodzajach skóry, jak uniknąć problemów z którymi spotykają się kursanci po kilkudniowych kursach.

Celem szkoły jest odbycie praktyki pod okiem trenerów i szlifowanie nabytych umiejętności we własnym gabinecie, pomiędzy zjazdami. Takie podejście pozwala na bieżące weryfikowanie pojawiających się w trakcie samodzielnej pracy błędów i możliwość spojrzenia na mikropigmentację w szerszym aspekcie. Program jest realizowany według autorskiej formuły, dzięki której wiedza przyswajana jest o wiele szybciej i w sposób zdecydowanie trwalszy.

Zajęcia odbywją sie w Julianowie koło Warszawy.

Zapraszamy do kontaktu z nami oraz do obejrzenia folderu informacyjnego

Szczegóły Sylwia Strojek +48507406886