Lasery do usuwania tatuaży

Laserowe usuwanie makijażu permanentnego i tatuażu

SZKOLENIE Z LASEROWEGO USUWANIA MAKIJAŻU PERMANENTNEGO, TATUAŻU

Zapraszamy na profesjonalne szkolenie z usuwania makijażu permanentnego i tatuażu.  Nasze szkolenie udziela praktycznej wiedzy na temat usuwania nieudanych pigmentacji za pomocą Laser QSwitch.  Dobrej jakości laser Qswitch to najlepsza forma usuwania niechcianego makijażu permanentnego lub tatuażu. Sama  obsługa lasera jest bardzo prosta. Z takim niestety przekonaniem są owe urządzenia zazwyczaj sprzedawane. Podczas szkoleń ustawiane są jedynie parametry urządzenia i strzela się do twarzy klientek jak w grze komputerowej.

Bezpieczne wykonanie laserowego usuwania makijażu permanentnego (tatuażu) polega jednak na szczegółowym zrozumieniu teorii koloru w kontekście makijażu permanentnego, budowie barwników, indywidualnej ocenie każdego przypadku poprzez przeprowadzenie analizy historii zabiegowej klienta. Często na podstawie przeprowadzania szczegółowego wywiadu okazuje się, że nie można wykonać zabiegu, ponieważ brwi zostały na pewnym etapie rozjaśnione dwutlenkiem tytanu. Lista leków światłoczułych jest kolejnym ważnym tematem, który traktowany jest zbyt powierzchownie. 

Odpowiedzialne wykonywanie zabiegów laserowych to nie tylko umiejętność obsługi urządzenia. Ten prosty z pozoru w obsłudze błąd może stać się bronią w naszych rękach, jeśli nie zrozumiemy podstawowych zasad pracy z laserem na skórze. Jeśli zas zrozumiemy podstawowe zasady pigmentologii, teorii koloru, budowy barwnika i praktycznych zasad zabiegów laserowych, to usuwanie makijażu permanentnego (tatuażu) stanie się bardzo proste.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w usuwaniu makijaży permanentnych i tatuaży. Od kilku lat prowadzimy szkolenia z zakresu laserowego usuwania makijażu permanentnego. Dlatego też zapraszamy na najlepsze na rynku szkolenie, które przygotuje nas do usuwania niechcianych makijaży permanentnych oraz tatuaży.

Szkolenie z laserowego usuwania makijażu permanentnego (tatuażu) trwa jeden dzień. Cena szkolenia 2000 zł.