Lasery do usuwania tatuaży

Laserowe usuwanie makijażu permanentnego i tatuażu

SZKOLENIE Z LASEROWEGO USUWANIA MAKIJAŻU PERMANENTNEGO, TATUAŻU

Zapraszamy na profesjonalne szkolenie z usuwania makijażu permanentnego i tatuażu. Nasze szkolenie udziela praktycznej wiedzy na temat usuwania nieudanych pigmentacji za pomocą Laser QSwitch. Dobrej jakości laser Qswitch to najlepsza forma usuwania niechcianego makijażu permanentnego lub tatuażu. Sama  obsługa lasera jest bardzo prosta. Z takim niestety przekonaniem są owe urządzenia zazwyczaj sprzedawane. Podczas szkoleń ustawiane są jedynie parametry urządzenia i strzela się do twarzy klientek jak w grze komputerowej.

Bezpieczne wykonanie laserowego usuwania makijażu permanentnego (tatuażu) polega jednak na szczegółowym zrozumieniu teorii koloru w kontekście makijażu permanentnego, budowie barwników, indywidualnej ocenie każdego przypadku poprzez przeprowadzenie analizy historii zabiegowej klienta. Często na podstawie przeprowadzania szczegółowego wywiadu okazuje się, że nie można wykonać zabiegu, ponieważ brwi zostały na pewnym etapie rozjaśnione dwutlenkiem tytanu. Lista leków światłoczułych jest kolejnym ważnym tematem, który traktowany jest zbyt powierzchownie. 

Odpowiedzialne wykonywanie zabiegów laserowych to nie tylko umiejętność obsługi urządzenia. Ten prosty z pozoru w obsłudze błąd może stać się bronią w naszych rękach, jeśli nie zrozumiemy podstawowych zasad pracy z laserem na skórze. Jeśli zaś zrozumiemy podstawowe zasady pigmentologii, teorii koloru, budowy barwnika i praktycznych zasad zabiegów laserowych, to usuwanie makijażu permanentnego (tatuażu) stanie się bardzo proste. 

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w usuwaniu makijaży permanentnych i tatuaży. Od kilku lat prowadzimy szkolenia z zakresu laserowego usuwania makijażu permanentnego i tatuażu. Szkolenie z laserowego usuwania tatuażu i makijażu permanentnego przygotowuje do samodzielnego wykonywania zabiegów poprzez pogłębioną wiedzę, a nie tylko poprzez obsługę lasera. Obsługa lasera jest dosyć prosta, ale laserowe usuwanie nieudanych pigmentacji jest już sprawą złożoną. Dzięki właściwej wiedzy można łatwo pomóc usunąć tatuaż czy makijaż permanentny, natomiast przy braku wiedzy można sprawić wiele szkód. Tym co wyróżnia nasze szkolenie z laserowego usuwania makijażu permanentnego i tatuażu to jego praktyczność. Skupiamy się na zrozumieniu działania lasera, na implikajach praktycznych, na konkretnych problemach. Na szkoleniu staramy sie przełożyć teorię na praktykę. Wiekszośc szkoleń z usuwania tatuażu i makijażu permanentnego skupia zbyt wiele uwagi na teorii, która nie ma implikacji praktycznych. Z drugiej strony wiele szkoleń koncentruje sie jedynie na praktycznym wykonywaniu zabiegu.

Jeśli zależy Wam na pogłebionej i praktycznej wiedzy z laserowego usuwania makijażu permanentnego (tatuażu) to serdecznie zapraszamy na najlepsze na rynku szkolenie, które właściwie przygotuje nas do usuwania niechcianych makijaży permanentnych oraz tatuaży. Zachęcamy do zapoznania się z opiniami na temat naszych szkoleń - można je przeczytać na przykład w zakładce opinie. Szkolenie odbywa się w Julianowie koło Warszawy. Szkolenie z laserowego usuwania makijażu permanentnego (tatuażu) trwa jeden dzień. Cena szkolenia 2000 zł.

Laserowe usuwanie makijażu permanentnego