Urządzenie do mikropigmentacji soft liner BASIC

SOFT LINER BASIC to urządzenie do makijażu permanentnego stworzone z myślą o linergistach, którzy cenią sobie najwyższą jakość pigmentacji. Urządzenie jest najczęściej wybierane przez osoby, które dopiero zaczynają przygodę z makijażem permanentnym. Najwyższa  jakość sprzętu przy zachowaniu konkurencyjnej ceny sprawia, że jest najchętniej wybieranym urządzeniem do makijażu permanentnego. Dzięki niewielkim rozmiarom urządzenie jest odpowiednie dla osób dojeżdżających z zabiegami do różnych gabinetów.

Urządzenie posiad jedno wejście na rączkę, co oznacza, że w trakcie jednego zabiegu można pracować jedną rączką. Jeśli dysponujemy dwiema rączkami (igłową i cartridgową) i chcemy przykładowo wykonać kontur igłą akupunkturyczną zainstalowaną do rączki w systemie igła + nasadka, natomiast cieniowanie igłą cartridgową 3R zainstalowaną do rączki cartridgowej – wiązką 3 igieł to musimy w trakcie zabiegu odłączyć jedną i podłączyć do gniazda drugą rączkę. Nie jest to czynność problematyczna, ale jednak dwa porty jakimi dysponuje urządzenie Soft Liner PRO dają nieco większą wygodę użytkowania i oszczędzają czas podczas pracy.

Oferowane urządzenie wyposażone jest w jedną rączkę – do wyboru igłową lub cartridgową. Nic nie stoi na przeszkodzie by w przyszłości dokupić dodatkową rączkę do urządzenia.

Specjalnie dla naszych Klientów przygotowaliśmy ofertę zakupu dodatkowej rączki w atrakcyjnej cenie w ciągu 6 miesięcy od zakupu urządzenia.

Prędkość pracy igły regulowana jest 4 osobnymi przyciskami od 90 przez 110, 130 aż do 150/s. W przypadku urządzenia Soft Liner PRO prędkości regulujemy skokowo co 10s aż do 250/s, więc jest to o wiele silniejszy sprzęt, pamiętajmy jednak, że urządzenie BASIC ma takie same możliwości jakościowe pigmentacji – trzeba jednak nieco bardziej się napracować.

Te najwyższe (250/s) prędkości umożliwiają niezwykle szybkie nasycenie powierzchni zabiegowej kolorem. Oznacza to jednak, ze korzystać z niej powinny wyłącznie osoby z dużym doświadczeniem, a co za tym idzie stabilną dłonią. Przykładowo prędkość ta sprawdza się rewelacyjnie w metodzie włoskowej, w której celem jest maksymalne zapigmentowanie włosa przy jak najmniejszej ilości powtórzeń. Dlatego właśnie nie ma szansy by z tak dużej mocy urządzenia korzystały osoby początkujące. Dla nich dedykowane są mniejsze prędkości, stąd BASIC to idealne rozwiązanie, chyba że chcemy spojrzeć na zakup urządzenia perspektywicznie i zainwestujemy w droższy sprzęt, który da nam możliwość wykorzystania tych wysokich prędkości w przyszłości.

Na pytanie, który z systemów jest lepszy – catridge czy system igłowy nie ma prostej odpowiedzi. Doświadczony linergista na podstawie swoich doświadczeń umie dokonać świadomego wyboru. Dla osób rozpoczynających przygodę w branży temat jest zdecydowanie bardziej skomplikowany i wymaga pogłębionej wiedzy, która powinna być dostarczona podczas szkolenia podstawowego tak, by umożliwić podjęcie najlepszej decyzji.

Urządzenie do makijażu permnentnego Soft Liner BASIC jest wyposażone w jedną rączkę:

  • Single Needle System - system igła i nasadka.

 

Urządzenie do makijażu permnentnego Soft Liner DOUBLE jest wersją rozbudowaną o dodatkową rączkę:

  • Cartridge Needle& Needle Mesotherapy System - system kartridżowy

 

Parametry urządzenia

  • waga 900 gram,
  • zasilanie 230 AC/12F DC,
  • wymiary 180x160x45 mm.,
  • zakres prędkości: 90/110/130/150.

System igieł:

  • igła-nasadka: 1 akupunkturyczna (0,12-0,30mm), 2, 3, 5, 7 (okrągłe i płaskie),
  • cartidge: 1, 3, 5, 7, mezo 20.

 

Zapewniamy najwyższej ajakości serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

 

Urządzenie można zamówić w naszym  sklepie internetowym