Roczna Szkoła Mikropigmentacji

ROCZNA SZKOŁA DLA TRENERÓW

We wrześniu 2017 r ruszyła pierwsza tura naszego nowego projektu przygotowującego doświadczonych linergistów do zawodu trenera.

Zainteresowanie przerosło nasze oczekiwania i tak od stycznia 2018 roku zaczynamy pracowity rok szkoleniowy z kolejną grupą trenerską. W związku z faktem, że mamy ograniczoną ilość miejsc i nie mogliśmy przyjąć wszystkich postanowiliśmy uruchomić kolejny - trzeci oraz czwarty już nabór. Z nową grupą startujemy już w kwietniu, kolejna  rusza we wrześniu 2018. 

Ponieważ jak zawsze jakość prowadzonych szkoleń jest dla nas priorytetem, liczba miejsc w grupie jest ograniczona. Jeśli więc poważnie myślicie o zawodzie trenera, zapraszamy do rezerwacji miejsca już dziś.

Szkoła skierowana jest dla tych, którzy prowadzą lub chcą rozpocząć prowadzenie szkoleń z zakresu mikropigmentacji. Szkoła w sposob bardzo praktyczny uczy jak być dobrym trenerem i jak doskonalić swój warsztat trenerski. Na szkoleniu uczymy:

  • praktycznej umiejętności przekazywania wiedzy,
  • organizacji szkoleń,
  • prawnych aspektów prowadzenia szkoleń,
  • medycznych aspektów prowadzenia szkoleń,
  • i wielu innych umiejętnosci trenerskich.

Szkoła trenerska nie powstała po to, by uczyć Was jak pigmentować - to jako przyszli trenerzy musicie już umieć. Dlatego właśnie oferta skierowana jest wyłącznie do doświadczonych osób.

Zapraszamy do obejrzenia folderu informacyjnego

Szczegóły Aneta Czerwonka 512 817 700.