Zakończenie szkoły trenerów makijażu permanentnego

Wczoraj świętowaliśmy zakończenie Szkoły dla Trenerów. To już czwarta grupa w tym projekcie, ale emocje - jak za pierwszym razem. Podczas tych kilku spotkań poznaliśmy się bliżej i wczoraj jakoś tak sentymentalnie się zrobiło, kiedy nie umawialiśmy się jak zawsze na kolejny zjazd.

Ostatnie spotkanie szkoły to egzamin, podczas którego trenerzy prowadzą realne szkolenie. Ich zadaniem jest wprowadzenie w świat pigmentacji prawdziwych kursantów. Zobaczcie jakie piękne prace wyczarowali początkujący kursanci pod czujnym okiem naszych trenerów!

Najważniejsza jest jednak ocena, którą kursanci wystawiają naszym trenerom. Ocena porównawcza, bo Kursanci mają możliwość pracy z dwoma różnymi trenerami. Ocena szczera i konstruktywna, bo taki jest cel zadania. Kiedy wiemy, że można coś poprawić, mamy szansę na zmianę, która zawsze rozwija.

Dziękuję Wam za zaufanie i ten wspólnie spędzony czas. Serce mi rośnie, kiedy słyszę ile Wam dała szkoła, jakie wprowadzałyście zmiany, jak dużo skorzystałyście z naszych rad i wskazówek. Ta grupa była bardzo zróżnicowana. Były w niej osoby, ktòre dopiero zaczynały przygodę szkoleniową - brawa za świadome podejście do tematu, osoby, króre zaczęły szkolić, ale nie czuły się pewnie - gratulacje za otwartość na wiedzę, ale też doświadczone już trenerki i linergistki z kilkunastoletnim stażem - dziękujemy za zaufanie i jesteśmy pełni podziwu dla dojrzałości, pokory do zawodu i nieustającej chęci rozwijania się.
Szkołę trenerów makijażu permanentnego ukończyły: Weronika Kachel, Monika Kubit, Kasia Liera, Artur Liera, Magdalena Łodziana, Julia Stasiewicz, Klaudia Zyguła życzymy Wam sukcesów i radości z pracy!