Szkolenia uzupełniające makijaż permanentny

Szkolenie podstawowe z makijażu permanentnego

Kolejne szkolenie podstawowe z makijażu permanentnego za nami. Niezawykła grupa, bardzo zdolnych dziewczyn, które wyczarowywały przez cały zeszły tydzień piękne pigmentacje. Część z nich miała już doświadczenie w pracy z igłą i przyszła do nas by podsumować swoje umiejętności. Czasem warto jest zrobić krok do tyłu, by postawić dwa do przodu. Często słyszymy od naszych potencjalnych Kursantek, że już pracują w branży, co prawda nie radzą sobie tak jakby chciały, ale powrót na podstawę nie bardzo jest im w smak. Podczas szkolenia okazuje się jednak, że ten powrót do początków pozwala na zrozumienie istoty makijażu, dzięki czemu rozwój może wreszcie nabrać właściwego tępa.

Kursantki, które dopiero stawiały swoje pierwsze kroki również poradziły sobie wspaniale i pod czujnym okiem całego zespołu trenerów - Kingi Holli, Eweliny Pratesi, Katarzyny Stefańskiej i Agnieszki Zapała - pracowały jak mróweczki szlifując technikę pigmentacji ust, powiek i brwi.

Prowadzenie szkoleń podstawowych z makijażu permanentnego, to olbrzymia odpowiedzialność. Świadomość, że za chwilę Kursantki będą wykonywać samodzielne pigmentacje sprawia, że dokładamy wszelkich starań by praca z igłą była bezpieczna. Służymy im pomocą po szkoleniu, radzimy w trudnych sytuacjach. Szkolenie nie kończy się ostatniego dnia - wtedy dopiero zaczyna się najcięższa praca. Nie wyobrażamy sobie, by zostawić Was w tak trudnym czasie bez pomocy. Wkońcu przychodzi ten czas, kiedy widzimy owoce Waszej pracy i jesteśmy realnie dumni. Życzymy Wam, by ten czas nastąpił jak najszybciej i by Wasza praca sprawiała Wam tyle radości co nam:) Do zobaczenia!
Ania Dzienisik,Jasmina Kr, Beata Markiewicz, Jolanta Mrozek, Kami Śliska, Kasia Paszkowska-Kuczera, Katarzyna Misiejuk Patrycja Czygier-Kulbacka.