Roczna Szkoła Mikropigmentacji

Roczna Szkoła Makijażu Permanentnego

Zapraszamy na  pierwsza edycję Rocznej Szkoły Makijażu Permanentnego która rozpocznie się w lutym 2019.  Zostały nam tylko 2 miejsca.

W ramach naszego programu skupiamy się na praktycznym doskonaleniu umiejętności z zakresu podstawowych i zaawansowanych technik pigmentacji brwi, powiek i ust. Pracujemy głównie na modelkach. Celem szkoły jest nie tylko nauka jak wykonać perfekcyjny makijaż, ale jak wykonać go na różnych rodzajach skóry, jak uniknąć problemów z którymi spotykają się kursanci po kilkudniowych kursach.

Celem szkoły jest odbycie praktyki pod okiem trenerów i szlifowanie nabytych umiejętności we własnym gabinecie, pomiędzy zjazdami. Takie podejście pozwala na bieżące weryfikowanie pojawiających się w trakcie samodzielnej pracy błędów i możliwość spojrzenia na mikropigmentację w szerszym aspekcie. Program jest realizowany według autorskiej formuły, dzięki której wiedza przyswajana jest o wiele szybciej i w sposób zdecydowanie trwalszy. Zapraszamy do kontaktu z nami oraz do obejrzenia  folderu informacyjnego.