Roczna Szkoła Mikropigmentacji

Oferta 2019. Fundusze Europejskie.

W 2018 wprowadziliśmy nową ofertę, tak aby umożliwić naszym uczniom zdobycie wiedzy, która pozwoli na osiąganie sukcesów. Ofertę tęstale modyfikujemy i dostosowujemy do potrzeb naszych kursantów. W 2019 roku oferujemy: 4 dniowe szkolenie bazowe z makijażu permanentnego - usta, brwi, kreski szkolenia modułowe - każdy z modułów trwa 3 dni i dotyczy jednego obszaru: ust, powiek lub brwi

Wprowadzenie szkoleń modułowych umożliwia bardziej dogłębne i efektywne przygotowanie się do wykonywania zawodu linergisty. Jednocześnie można sfinansować nasze szkoły i szkolenia z funduszy europejskich. 

Nasze szkolenia można sfinansować z funduszy europejskich. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

Oferta 2018. Fundusze Europejskie.