Nowość szkolenie "Prawo w gabinecie linergisty"

Szkolenie "Prawo w gabinecie linergisty"

Znajomość prawa znacznie ułatwia funkcjonowanie, szczególnie w branży makijażu permanentnego. Do tej pory panel prawny realizowaliśmy wyłącznie w ramach Szkoły dla Trenerów. Od jakiegoś czasu dostajemy od Was sygnały, że jest potrzeba by organizować je również w formie otwartej problematyka wszakże dotyczy każdej osoby prowadzącej działalność gospodarczą - gabinet kosmetyczny.

Co w programie szkolenia?
RODO
Ktoś powie, wystarczy kupić gotowy pakiet w internecie. Otóż nie! Każda działalność jest inna. Wszystko zależy od indywidualnych warunków i organizacji danej firmy.

Jakich Klientów obsługujemy, jakimi danymi zarządzamy, komu powierzamy dane osobowe.

Szkolenie zostało zaprojektowane w taki sposób, by odpowiedzieć na indywidualne zapotrzebowanie każdej z Was i stworzyć dokumentację szytą na miarę Waszych potrzeb.

RODO to nie tylko odpowiednio przygotowana ankieta dla klienta wraz z informacją, że administrujemy jego danymi osobowymi. To również cała "sterta" dokumentów, komunikatów elektronicznych oraz procedur, które w przypadku kontroli tworzą jeden spójny zbiór zasad.

MAKIJAŻ PERMANENTNY W ŚWIETLE PRAWA

Delikatna kwestia dotycząca kwalifikacji nas specjalistów od makijażu permanentnego jako artystów czy jednak odtwórców. Prawa autorskie do zdjęć, wizerunek klienta i możliwość jego wykorzystania i wreszcie odpowiedzialność wobec klienta w ramach wykonywanej usługi. Jak bronić się przed nieuczciwym klientem. Jak zabezpieczać interesy własnych firm.

Zapraszamy serdecznie!
Szkolenie prowadzi Joanna Mańkowska.

Informacje i zapisy Sylwia Strojek
+48 507 406 886