Zdjęcie mikropigmentacji skóry głowy

Chi siamo

Naturalny Permanentny to projekt, którego celem jest promowanie piękna w sposób subtelny. Piękna, które udoskonala naturę, ale jej nie zaprzecza. Chcemy promować subtelne, delikatne makijaże, w przeciwieństwie do wyrazistych i bardzo przykuwających wzrok.

Swoją misję realizujemy poprzez prowadzenie specjalistycznego Centrum Mikropigmentacji, gdzie świadczymy najwyższej jakości usługi z zakresu pigmentacji estetycznej, medycznej oraz mikropigmentacji skóry głowy.

Naturalny Permanentny to również autorski sposób kształcenia tych, którzy widzą lub chcą postrzegać mikropigmentację w sposób do nas podobny. Nasz sposób dzielenia się wiedzą wynika z wielu lat prowadzenia szkoleń i jest ciągle udoskonalany, tak aby maksymalnie pomóc naszym kursantom. Nie skupiamy się na prowadzeniu marketingu internetowego, na chwaleniu się na forach. Skupiamy się na pracy, z której efektami możecie się zapoznać poprzez zobaczenie naszych prac, poprzez odwiedzenie nas, poprzez grono naszych Kursantów, którzy rozsiani są po Polsce, Europie, Ameryce Północnej, a nawet Ameryce Południowej.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług!