Makijaż permanentny

Aktualności

Szkołą Trenerów Agnieszka Zapała

O szkole trenerów rozmowa z Barbarą Bartecką

Kategoria: Aktualności

Serdecznie zapraszamy do wysłuchania rozmowy  z Barbarą Bartecką, absolwentką naszej Szkoły Trenerów.

Basia jest niezwykle utalentowaną, doświadczoną a zarazem skromną linergistką. Prowadzi szkolenia z makijażu permanentnego w Centrum Makijażu Permanentnego w Zielonej Górze. Jesteśmy dumni, że tak zdolne osoby wybierają nasze szkolenia i że mamy przyjemnośc z nimi pracować. Dziękujemy.

ZOBACZ WIĘCEJ
zamknięta firma

16-27 marca jesteśmy nieczynni

Kategoria: Aktualności

Drodzy Klienci, drodzy Kursanci,

Wobec zaistniałych okoliczności i spodziewanych trudności związanych z dynamicznym rozwojem pandemii Koronawirusa, w dniach 16-27 marca jesteśmy zmuszeni zawiesić czasowo wykonywanie zabiegów oraz prowadzenie szkoleń.

Podjęliśmy tę decyzję chcąc chronić Was, siebie i naszych bliskich. Jako oficjalna placówka edukacji pozaszkolnej jesteśmy również zobligowani do stosowania się do zaleceń kuratorium oświaty.

Liczymy na Wasze zrozumienie i wierzymy, że już wkrótce spotkamy się ponownie.

ZOBACZ WIĘCEJ
Promocja dzień kobiet

Promocja z okazji Dnia Kobiet

Kategoria: Aktualności

PROMOCJA z okazji DNIA KOBIET oraz DNIA MĘŻCZYZNY

Tylko do 13 marca aż 20% rabatu na MAKIJAŻ PERMANENTNY brwi, ust lub kresek oraz Peeling Węglowy, a rewolucyjny zabieg liftingujący HIFU aż 400 zł taniej! Dla mężczyzn zabieg mikropigmentacji skóry głowy - 5% taniej!

Termin wykonania usługi - do uzgodnienia. Informacje: tel. 505 449 383.

ZOBACZ WIĘCEJ
Kosmetologia Estetyczna

Jak się wyróżnić aby odnieść sukces w branży beauty?

Kategoria: Aktualności

JAK SIĘ WYRÓŻNIĆ ABY ODNIEŚĆ SUKCES W BRANŻY BEAUTY?

ZOBACZ WIĘCEJ
jak się wyróżnić szkolenie marketing

Praktyczna Akademia Biznesu

Kategoria: Aktualności

Jest nam niezmiernie miło poinformować o nowym cyklu szkoleń, które ułatwią prowadzenie działalności z zakresu makijażu permanentnego. Szkolenia w bardzo prosty sposób pokazują jak zorganizować swoją działalność, aby była atrakcyjna, pozytywnie postrzegana i zauważona przez naszych klientów. Bardzo często prowadząc nasz biznes brakuje nam czasu na jego właściwą organizację. Jesteśmy tak zajęci, że nie mamy czasu aby pomyśleć jak usprawnić naszą działalność w taki sposób, aby w pełni rozwinąć potencjał firmy.

Akademia skierowana jest do osób które:

ZOBACZ WIĘCEJ
Agnieszka Zapała Motyle Świadomości

Wywiad w TVP3 o Motylach Świadomości

Kategoria: Aktualności

Agnieszka Zapała opowiedziła w TVP3 o projekcie Motyle Świadomości, którego celem jest poszerzanie świadomości w zakresie profilaktyki raka piersi. Projekt ma szczególnie na celu przywracania naturalnego wyglądu brodawki po zabiegu mastektomii. Więcej o projekcie na stronie motyleswiadomosci.pl

ZOBACZ WIĘCEJ
kampania łyso Ci?

Wspieramy kampanię społeczną "Łyso ci? Nie kombinuj!"

Kategoria: Aktualności

Wspieramy kampanię społeczną "Łyso ci? Nie kombinuj!"

Łysienie to problem dotyczący wielu mężczyzn. Wydaje się, że tak powszechna przypadłość nie powinna budzić szczególnych emocji, jednak w praktyce okazuje się, że jest inaczej. Niemal połowa łysiejących osób doświadcza szeregu negatywnych stanów - od braku pewności siebie, po poważną depresję.

ZOBACZ WIĘCEJ
Szkolenie modułowe z makijażu permanentnego brwi

Szkolenie modułowe z makijażu permanentnego brwi

Kategoria: Aktualności

Szkolenie modułowe z brwi. Trzy dni intensywnej pracy, pięć wspaniałych ambitnych kobiet i mnóstwo zadowolonych z efektów naszej pracy modelek.

Dziękujemy za ten fantastyczny wspólnie spedzony czas, za Wasze zaangażowanie, otwartość, pracowitość, za zaufanie. Jest nam niezmiernie miło, że to właśnie naszą placówkę wybrałyście. Trzymamy kciuki i mamy nadzieję, że spotkamy się jeszcze nie raz!

ZOBACZ WIĘCEJ
Roczna Szkoła Makijażu Permanetnego

Roczna Szkoła Makijażu Permanentnego

Kategoria: Aktualności

Zapraszamy serdecznie! Ze względu na duże zainteresowanie z kolejną grupą Rocznej Szkoły Makijażu Permanentnego ruszamy już w kwietniu. Informujemy że istnieje możliwość dofinansowania szkoły ze środków Unii Europejskiej. Więcej informacji na temat szkoły można znaleźć tutaj

Informacje i zapisy
+48 507 406 886

ZOBACZ WIĘCEJ

Strony