Usuwanie makijażu

Coraz więcej osób  pojawia się w naszym salonie na konsultacjach w sprawie korekty - naprawy lub całkowitego usunięcia makijażu permanentnego. Na rynku pojawia się coraz więcej osób, które świadczą nieprofesjonalne usługi w tym zakresie. Wiąże się to z faktem, że poziom szkoleń w Polsce jest zazwyczaj bardzo niski. Po dwudniowych kursach niedoświadczone osoby zaczynają na własną rękę eksperymentować na nieświadomych klientkach. Finał jest łatwy do przewidzenia.

Na szczęście doświadczone linergistki umieją często pomóc w takich sytuacjach. Czasem niestety zdarza się i tak, że z popsutym makijażem nie da się nic zrobić.  Dysponujemy dwiema metodami usuwania makijażu:


Usuwanie makijażu za pomocą specjalnie dedykowanego lasera.

Działanie lasera polega na rozbijaniu cząsteczek barwnika, w wyniku czego barwnik stopniowo jaśnieje i w efekcie jest on usuwany z organizmu. Jest to zabieg wysoce skuteczny, który charakteryzuje się bardzo szybkim działaniem i stosunkowo niewielkimi efektami ubocznymi: czasowym zaczerwienieniem i podrażnieniem skóry. Liczba zabiegów i ich skuteczność zależy od „jakości” wykonanego makijażu – od tego jak głęboko został wykonany, od użytych barwników od jego kształtu oraz od indywidualnej reakcji organizmu. Niekiedy zdarza się, że już po jednym razie mamy efekt pożądany, zazwyczaj jest  to kilka sesji (2-4).

 
Usuwanie makijażu za pomocą metody Rejuvi.


 

Co to jest Metoda Rejuvi Tattoo Remover ?

 
Tattoo Remover to unikalna metoda ekstrakcji tatuażu lub makijażu permanentnego, która została tak zaprojektowana aby całkowicie usunąć tatuaż lub makijaż permanentny. Tattoo Remover to bezpieczna substancja chemiczna, której aplikacja odbywa się w podobnej formie jak wykonanie zabiegu tatuażu lub mikropigmentacji. Jego zadaniem jest absorpcja pigmentu na powierzchnię skóry, skumulowanie go w postać strupa i przeprowadzenie skóry przez proces pełnej regeneracji.  Zabieg został dokładnie zbadany, opracowany i sprawdzony przez ponad dziesięć lat. Od ośmiu lat jest stosowany z powodzeniem na całym świecie.

 

Zalety metody Tattoo Remover

  • Skuteczność na poziomie 92% potwierdzona naukowymi badaniami, wystarczą 2-3 zabiegi do pełnego sukcesu,
  • Nie reaguje selektywnie na żaden kolor, co oznacza, że tak samo skutecznie działa na pigment czarny, zielony, czerwień czy niebieski,
  • Niższe koszty i mniejszy ból - znacznie tańsza i mniej bolesna od innych bardziej inwazyjnych metod,
  • Bardzo niskie ryzyko blizn,
  • Równie skuteczna w stosunku do profesjonalnych pigmentów jak i substancji barwiących wykonanych "systemem domowym",
  • Nie ma negatywnego wpływu na melaninę skóry oraz mieszki włosowe.

 

 

Nowość Mikro Hair

Zapraszamy na naszą nową stronę poświęconą metodzie Mikro Hair Zobacz więcej

Leasing

Atrakcyjny leasing na START

Kwota raty to jedyne 350 zł. Wystarczy wykonać jeden makijaż w miesiącu! W ofercie wysokiej jakości sprzęt produkcji niemieckiej bazujący na igłach akupunkturycznych. Atrakcyjny PAKIET STARTOWY dla naszych Kursantów.  Zobacz więcej

Pigmenty

Bogata paleta barwników

Natural Perfection – najwyższa jakość. Atrakcyjna cena dla naszych Kursantów.
Wystarczy pakiet 10 kolorów, aby rozpocząć pracę. Zobacz więcej


Zapraszamy na facebooka

 
 

Laser do usuwania tatużu / makijażu

laer Q switch

Oferujemy najwżyższej jakości laser do usuwania tatuaży, makijaży wraz z profesjonlanym szkoleniem.
 

Zobacz więcej